Kniha hostů

Na této stránce se můžete zeptat na cokoliv co Vás zajímá ohledně Restaurace Hotelu Slavia, jakýkoliv nápad, vylepšení, pochvala či stížnost je vítána. Všechny vaše dotazy Vám kolektiv Restaurace Hotelu Slavia mile rád zodpoví. 


Kniha hostů
07.07.2015
Martin
Dobrý den, to s těmi plněnými žampióny jste snad nemohli myslet vážně!!! 3 ks sotva viditelných žampiónů za tuto cenu?! Tak tento fit tip je byl vážně light !!! Vaše ostuda ...

03.07.2015
Melichar
Dobrý den, krásná restaurace a výborná kuchyně. Jen škoda toho posezení na zahrádce - připadali jsme si jako bychom seděli přímo na parkovišti. Přitom by stačilo dát na plot alespoň nějaký rákos. Poté se budeme velmi rádi vracet.

04.01.2015
Zdena
Dobrý den, paní Alexová,

   děkujeme za krásný silvestrovský večer, který jsme mohli strávit na Hotelu Slavia
v roce 2014 spolu s Vámi a našimi přáteli. Všichni jsme se shodli, že to byl pro nás pohodový, příjemný večer v novém , čistém a vkusně vyzdobeném prostředí. Pochvalu si zasluhuje i celý Váš personál, včetně kuchaře, který připravil vynikající a chutné jídlo, líbila se nám i hudba. Bylo příjemné se v tento sváteční den nechat hýčkat a svoje všední  starosti odhodit někam pryč za hlavu.

Mějte se moc hezky, za celou 6člennou skupinu u stolu Vás zdraví Zdena Boháčková.

Ať se Vám daří ve Vašem podnikání a k tomu ať Vám i celému personálu slouží zdraví a máte pohodu doma i v práci.

02.10.2014
Petr
Výborná nekuřácká restaurace, skvěle vaří, dobře natočené pivo. Jako obchodní cestující často vzužívám ubytovacích služeb a tento hotel určitě doporučuji.Klidné pokoje, příjemný personál.Wifi, čisto.

30.09.2014
Gavenda
Dobrý večer, mám k vám otázku , která se týká nadcházejících ,,Husích slavností" Budete nabízet ve vaší restauraci husí menu a dá se u vás zadat rezervace na stůl pro 4 kolem oběda ? Děkuji za odpověď.

25.07.2014
Adriana
Byli jsme zde ubytovaní a nemáme žádnou námitku,vše naprosto dokonalé!!!!!! Kuchyň vynikající a obsluha taky :) jen tak dále

08.07.2014
Petr
Dobrý den, moc Vám fandím - dobré jídlo i pití. Jen by bylo dobré doplnit na stránky otvírací dobu restaurace, děkuji!

22.11.2013
Jiří
Vážená paní Alexová, v době kdy na menu každý nabízí jídla "ekonomicky odpovídající" a také tomu většinou odpovídá kvalita zpracování Vám musím vyseknou poklonu za včerejší menu - roštěná s rýží. Takový výborný oběd jsem za 12 roků, co se tady stravuji po boskovických restauracích prostě nezažil. Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených zákazníků ! Jirka

10.11.2013
David
Několikrát jsem restauraci navštívil a vždy jsem byl nadmíru spokojen. Výborné jídlo, pěkné prostředí, příjemná obsluha. Jako další plus je přítomnost WiFi sítě. Podle mě patří tato restaurace mezi dvě nejlepší v Boskovicích.

02.10.2013
liba
Velmi příjemná a hezká restaurace. Navštívili jsme poprvé v čase husích slavností. Husí menu bylo super, skvělá paštika, do zlatova propečená husička... Určitě příjdem zase.

1 2 3
Novinky
Páteční večer s hudbou

V pátek 23.2.2018 nenechte si ujít večer s živou hudbou. K tanci a poslechu Vám zahraje DUO E+M. Začínáme ve 20:00. Těšíme se na Vaši návštěvu.Dnešní menu
Polévka: Bramborová
A: Marinovaný kotlet v dijonské hořčici a argentinském koření, sázené vejce, americké brambory99 Kč
B: Hovězí tokáň s cibulí a paprikou, těstoviny99 Kč
C: FITTIP: Cuketové placičky na zeleninovém salátku95 Kč

Informace
Kontakty
Emailová adresa: info@restaurace-boskovice.cz Telefon: +420 606 023 801 Webové stránky: www.restaurace-boskovice.cz